Kladačské plány

kladačské plány vytvárame na objednávku podľa presne špecifikovaných požiadaviek subjektov obchodujúcich s keramickým materiálom, alebo podľa požiadaviek jednotlivcov. Priestory nielen obkladáme s určitým materiálom, ale aj navrhujeme obloženie jednotlivých plôch. Spolupracujeme aj s obkladačskými firmami, ktorý potrebujú presné umiestnenie a spôsob pokládky keramického materiálu, ktorý však nemajú k dispozícii takýto projekt.

 

Kladačské plány kúpalísk, aquaparkov a wellnesscentier

Dlhodobo spolupracujeme (od roku 1999 až dodnes) s firmami obchodujúcimi s keramickým materiálom, pre ktorých vytvárame kladačské plány a výkazy materiálov, tak v ponukovej fáze ako aj v realizačnej. Našimi obchodnými partnermi sú také firmy ako napr. Agrob Buchtal Slovensko s.r.o., Objektkeramik s.r.o. alebo Rokur s.r.o, ale aj iní. Medzi našimi prácami sú projekty ako: kladačské plány kúpaliska v Patinciach (uvádzame ho ako príklad), Aquapark v Senci, Tatralandia v Liptovskom Mikuláši alebo kladačské plány wellnesscentier v hoteloch Chopok alebo Repiská.

Wellness Patince

Wellness Vinosady

Hotel Tenis vo Zvolene

Kladačské plány kúpelní a ostatných priestorov v rodinnom dome, byte atď.

Vytvorenie kladačského plánu kúpeľne je individuálna záležitosť, s prihliadaním na osobitosť každého prostredia a priestoru. Preto prístup ku každej miestnosti je aj z našej strany taký, aby spĺňal najmä požiadavky investora, bol navrhnutý na mieru pre danú miestnosť a aby sa vybral esteticky a ekonomicky najlepší variant. Zákazník si môže vybrať vlastného dodávateľa keramiky, alebo si vyberie niečo od už nami overených dodávateľov keramiky, s ktorými vyjednáme nielen vhodný výber keramiky, ale aj cenu a spôsob dodávky. Na požiadanie oslovíme pokladačské firmy, alebo sprostredkujeme služby už overených firiem.

príklad riešenia kúpelne...

2.príklad riešenia kúpelne...